Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Drono paslaugos

Filmavimas ir fotografavimas dronu

Drono pagalba galime pasiekti įvairiausius taškus mus supančioje aplinkoje. Išskirtiniai, nestandartiniai stebėjimo rakursai visais laikais sudarė kino filmų ir kokybiškos fotografijos esmę. Filmavimas dronu iš paukščio skrydžio leis kita perspektyva pamatyti pažįstamus gamtos peizažus ar architektūros statinius.

Teikiame aukštos raiškos filmavimo bei fotografavimo paslaugas iš oro, parenkame geriausią filmavimo kampą ir gebame parodyti filmuojamą objektą iš patraukliausių pusių. Jei reikia, palaukiame dar tinkamesnio apšvietimo ar oro sąlygų.

Filmavimas dronais sparčiai populiarėja, nes dronų pagalba galima dar įdomiau pristatyti mus supantį pasaulį. Nufotografuosime ir nufilmuosime visą grožį iš oro, o jūs pagaliau turėsite stulbinančių vaizdų, kuriuos galėsite parodyti klientams. Kuriame reklaminius vaizdo klipus, taip pat filmuojame renginius, įmonių šventes. Šios paslaugos kainą sudaro: filmavimas / fotografavimas, vaizdinės medžiagos redagavimas ar montavimas.

Jūsų renginio filmavimas dronu

Renginio filmavimas / fotografavimas dronu – tai nestandartinis sprendimas, norintiems perteikti renginio atmosferą iš skirtingų rakursų. Mūsų naudojamas dronas turi įmontuotą didelės rezoliucijos vaizdo kamerą, galinčią užfiksuoti vaizdą 15-200 metrų ir didesniu atstumu.

Jūsų pageidavimu, fotografuojame, filmuojame įvairius įmonių renginius. Tinkamai parinkdami rakursą ir pasirūpindami nuotraukų, filmuotos medžiagos redagavimu, padėsime perteikti emocijas, bendrą renginio atmosferą.

Išskirtinė perspektyva, atverianti daugiau galimybių

Skrisdami nuo vos kelių iki daugiau nei 200 metrų aukščio, turime galimybę filmuoti ir fotografuoti įspūdingus vaizdus iš paukščio skrydžio. Fotografuojame bei filmuojame profesionaliu DJI Phantom 4 bepiločiu orlaiviu.

Mūsų teikiamos fotografavimo ir filmavimo dronu paslaugos kainuoja dešimtis kartų mažiau nei fotografo ir sraigtasparnio piloto paslaugos. Dronas gali skraidyti ten, kur įprasto dydžio sraigtasparniai ar lėktuvai negalėtų. Pavyzdžiui, nedidelėse erdvėse, vandens telkiniais arba medžiais atitvertose teritorijose. Radijo bangomis valdomai skraidyklei esant ore, foto / video operatorius nuotoliniu būdu vaizdą stebi realiu laiku, būdamas ant žemės. Jis parenka reikiamus rakursus, valdo vaizdo kamerą.

Nuotoliniu būdu valdoma skraidyklė suteikia mums paukščio akis – tai puiki perspektyva, norint įamžinti unikalius vaizdus iš oro, nes dauguma objektų savo grožį geriausiai atskleidžia fotografuojant ar filmuojant iš 25-200 metrų aukščio. Pasitelkdami naujausias technologijas, siekiame kuo tiksliau realizuoti Jūsų vizualinius lūkesčius – tegul Jūsų organizuojamas renginys būna įamžinta ir iš paukščio skrydžio. Išskirtinė filmavimo perspektyva padės originaliai perteikti svarbiausius renginio momentus.

Fotografavimas-is-oro
Fotografavimas-is-oro