Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Foto paslaugos

Produktų ir paslaugų fotografavimo paslaugos

Ieškote, kas galėtų sukurti profesionalias Jūsų produkto fotografijas? O galbūt norite atnaujinti savo verslo profilį? Profesionali Artmedia.lt fotografų komanda yra pasiruošusi pateikti Jūsų produktą nuotraukoje, išreiškiant jo esmines savybes bei naudą. Foto paslaugas siūlome tiek privatiems asmenims, tiek įvairioms įmonėms. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Šiandien, kai bene kiekvienas po ranka turi išmanųjį telefoną, naudojasi primityviomis nuotraukų redagavimo programėlėmis, atrodo, kad gerai nuotraukai padaryti reikia tik vieno spustelėjimo. Bet juk kasdien tikimės matyti kokybę, profesionalumą atspindinčius darbus, kurie galėtų ne vienerius metus puošti Jūsų biuro sienas, įmonės tinklalapį ar tapti sėkmingo projekto dalimi.

Fotografuodami visuomet stengiamės surasti kuo įdomesnes pozas, netikėtus požiūrio kampus ir tai perteikti nuotraukose.

KKiekviena fotosesija yra unikali, todėl ir siūlomos foto paslaugų kainos dažniausiai priklauso nuo darbo trukmės ir idėjos įgyvendinimo sudėtingumo.

foto paslaugos
teikiamos foto paslaugos

Teikiamos foto paslaugos:

  • - Renginių fotografavimas;
  • - Įvaizdinės fotosesijos;
  • - Verslo portretai;
  • - Verslo portretai;
  • - Produktų, paslaugų fotografavimas;
  • - Fotografavimas dronu;

Prieš kiekvieną užsakymą mums labai svarbu, kuo geriau išsiaiškinti klientų poreikius, todėl kruopščiai deriname būsimos fotosesijos detales: vietą, laiką, eigą, naudojamus akcentus. Esant poreikiui, organizuojame susitikimus, kurių metu pasidaliname idėjomis, papasakojame kaip ir kas vyksta pačios fotosesijos metu. Taip mes nuodugniau išsiaiškiname kokie kliento tikslai, o klientas tuo tarpu geriau susipažįsta su tais, kurie taps jų projekto dalimi.

Po fotosesijos, užsakovams pageidaujant, atrenkamos pačios geriausios fotografijos. Jas atrinkus, nuotraukos gali būti ruošiamos spausdinimui, atliekami retušavimo, koregavimo darbai: nereikalingų objektų šalinimas iš nuotraukų, spalvų pritaikymas ir kitos reikiamos korekcijos.

Foto paslaugų užkulisiai

Fotografija – tai menas rasti akimirką, požiūrio kampą ir visa tai tinkamai užfiksuoti. Mūsų turima patirtis, pasitelkiama technika, inovatyvūs sprendimai bei lankstumas leidžia kartu įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas. Tai foto paslaugos, kai geriausio kadro ieškome visais įmanomais būdais. Kartais ir patys išbandome sudėtingus, keistus idėjų įgyvendinimo būdus ar net pakliūvame į ekstremaliais situacijas – viskas dėl akimirkų, unikalių ir profesionalių fotografijų

fotografija su patirtimi