Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Grafinis dizainas

Logotipų kūrimas ir kitos grafinio dizaino paslaugos

Grafinis dizainas – tai priemonė, kurios dėka reklaminis, komercinis turinys pateikimas išskirtinėmis, originaliomis meninėmis priemonėmis. Dvidešimt pirmajame amžiuje visuomenė linkusi suvokti informaciją vaizdų pagalba, todėl reklamos tikslas – žinutę perduoti kuo aiškiau, priimtiniau. Vis dažniau kalbama, jog didžiąją dalį informacijos žmogus suvokia vaizdų pagalba.

Teikiame šias grafinio dizaino paslaugas:

  • - Plakatų kūrimas;
  • - Logotipai kūrimas;
  • - Reklaminių banerių kūrimas;
  • - Prekių pakuočių kūrimas;
  • - Įmonės atributikos kūrimas ir kt.

Tam, kad sukurtume gerą produktą, būtina ne tik originaliai perduoti mintį ar idėją, tačiau taip pat atlikti prekės ženklo analizę, išmanyti ne tik komunikaciją, informacines technologijas, bet ir rinkodarą. Taigi, grafikos dizainerio darbas išties daugialypis, tačiau svarbiausias aspektas – kūrybiškai perteikti informaciją, kuri esti reklaminiame pranešime.

Grafinis dizainas ir vizualumo paieškos

Jūsų klientai kasdien susiduria su daugybe reklaminių pranešimų, todėl geriausias būdas atkreipti jų dėmesį – pasinaudoti originaliu, kūrybišku dizainu perduodant savo komercines idėjas. Vykęs pranešimas yra tas, kuriame atsispindi vientisa, logiškai ir kūrybiškai perteikta žinutė. Čia gali būti naudojamos įvairios pieštinos iliustracijos, fotografijos ar paveikslėliai.

Profesionalus grafinis dizainas padės iškomunikuoti ne tik svarbią informaciją apie Jūsų siūlomą paslaugą ar produktą, tačiau taip pat atskleis ir būseną bei patirtį, kurią klientas gebės patirti įsigijęs produktą. Visi žinome, kad net ir geriausioms paslaugoms reikalingas tinkamas, išskirtinis pristatymas tam, kad jos gebėtų konkuruoti rinkoje. Leiskite mums Jūsų idėją paversti aiškiu vaizdu, suprantamu potencialiems klientams.

Artmedia.lt grafinio dizaino paslaugos

Mūsų komanda užtikrina profesionalumą: prieš pradėdami dizaino darbus įsigilinsime į Jūsų vizijas, pageidavimus bei įmonės stilistiką. Tikime, jog kiekvienas užsakymas privalo būti išskirtinis, todėl ypač vertiname individualų bendradarbiavimą, stengiamės kurti tokius grafinio dizaino produktus, kurie atitiktų išskirtinę Jūsų įmonės specifiką. Teikiame paslaugas tiek privatiems klientams, tiek įmonėms, siūlome maketavimo bei logotipų kūrimo paslaugas.

Logotipas – tai Jūsų įmonės vizitinė kortelė, pirmasis dalykas, į kurį atkreipia dėmesį potencialus klientas, todėl jis privalo būti unikalus, lengvai įsimenamas bei profesionalus.