Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas, vaizdo reklama, foto paslaugos, filmavimas dronu, artmedia

Video paslaugos

Video reklamos paslaugos

Mūsų įmonė teikia filmavimo paslaugas verslo ir privatiems klientams. Esant poreikiui, filmavimo procese naudojame droną, kuris geba įamžinti panoraminius vaizdus iš aukštai. Mūsų paslaugos apima šias sritis:

- Reklaminių, reprezentacinių klipų kūrimas;

- Vaizdo reportažai;

- Muzikinių, informacinių, komercinių klipų kūrimas.

Užsiimame ne tik filmavimu, bet ir postprodukcija – vaizdo medžiagos atrinkimu bei profesionaliu montavimu, audio turiniu, video medžiagos paruošimu iki galutinio produkto. Esame patyrę specialistai, nuolat tobulinamės bei ieškome kūrybiškų sprendimų, stengiamės kuo geriau išnaudoti turimą techniką, įgyvendinant visas Jūsų reklamines idėjas.

Artmedia.lt teikiamos video paslaugos

Užsisakę mūsų paslaugas įsitikinsite, jog video reklama – tai pats veiksmingiausias būdas užmegzti bei išlaikyti kontaktą su potencialiais vartotojais. Vaizdo medžiaga padeda viešinti prekę ar produktą gerokai efektyviau nei įprastos spausdintinės reklamos priemonės.

Esame išties lankstūs, mums rūpi Jūsų poreikiai, todėl atidžiai išklausome pageidavimus bei į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai tam, kad pasiektume geriausius rezultatus, atitinkančius Jūsų lūkesčius ir biudžetą. Užsakymų kainas deriname individualiai todėl, jog kiekvienas filmavimas yra unikalus, taip pat mums svarbi Jūsų vizija bei lūkesčiai.

Nuolat domimės naujovėmis, džiaugiamės iššūkius teikiančiais užsakymais, ieškome nestandartinių sprendimų tam, kad kiekvienas video klipas būtų originalus ir nepakartojamas. Artmedia.lt komandoje dirba patyrę vaizdo operatoriai tam, kad pasiektų geriausius įmanomus rezultatus.

Šiandien naujausios technologijos keičiasi ypatingai greitai, todėl kasdien susiduriame su vaizdo įamžinimo naujovėmis. Vis populiariau tampa svarbias akimirkas įamžinti filmuojant dronu - iš oro. Video reklama yra unikali dar ir dėl to, jog vis reikšmingiau tampa ne tik matyti vaizdą (fotografijas), tačiau ir girdėti garsą, matyti judesį.

Filmuojant svarbu ne tik kokybiška technika, gebanti stabiliai ir aiškiai užfiksuoti vaizdus, tačiau ir gebėjimas pastebėti ypatingus momentus, juos užfiksuoti meniškai, kūrybiškai. Taip pat daug dėmesio reikalauja ir postprodukcija, kuomet atrenkami geriausi kadrai, o atskiri vaizdai jungiami specialiaisiais efektais, montavimo programų pagalba.